2018-2019 BURS ALMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİ LİSTESİ

OGEM - VAK  2018 - 2019 EĞİTİM DÖNEMİ EĞİTİM YARDIMI LİSTESİ
Sıra No ÖĞRENCİNİN ADI  ÖĞRENCİNİN SOYADI VELİSİNİN  ADI BÖLGELER
1 SÜMEYYE VAROL ADEM OGM
2 YUNUS EMRE ÇETİN ERGÜN OGM
3 BURAK ÖKKEŞ TEMİZ MAHMUT OGM
4 CANSEL SARITAŞ BEYTULLAH OGM
5 GİZEM BİLGİN KENAN OGM
6 ALEYNA KARA SEZGİN OGM
7 BATUHAN POLAT HASAN OGM
8 KÜBRA GÜVERCİN MUSTAFA 01- ADANA
9 MERYEM GÖKDEMİROĞLU RAMAZAN 01- ADANA
10 ASUDE ÇOLAK MEHMET 01- ADANA
11 FADİME YILMAZ MUSTAFA 01- ADANA
12 ONAT KÜÇÜKGÖÇEN AYŞE 01- ADANA
13 AHMET KURT MEHMET 01- ADANA
14 CANSEL GÖKÇE İZZET 01- ADANA
15 AYDIN ATEŞ HASAN 01- ADANA
16 TUNCAY ÖZARSLAN YAŞAR 01- ADANA
17 YUNUS EMRE DEMİRAĞ KEMAL 01- ADANA
18 ARİF BUĞRACAN GÜNEŞ HALUK 01- ADANA
19 FEYZANUR BAYRAKTAROĞLU HÜSEYİN 02-ADAPAZARI
20 DOĞUKAN AYDEMİR KARAHAN 02-ADAPAZARI
21 ERENCAN YILDIR LEMAN 02-ADAPAZARI
22 NİDA ODABAŞ İSMAİL 02-ADAPAZARI
23 SILA KAYMAKCI MUSTAFA 02-ADAPAZARI
24 EDANUR ATAÇ METİN 02-ADAPAZARI
25 HAKAN ÇATAL RAİF 02-ADAPAZARI
26 CANER POYRAZ GÜLTEKİN 03- AMASYA
27 BEYZA ÖZTÜRK SAİM 03- AMASYA
28 RUMEYSA KAYA ASIM 03- AMASYA
29 MELİHA KARABEKTAŞOĞLU ŞİNASİ  03- AMASYA
30 ÇİĞDEM TEZGELEN ERDAL 03- AMASYA
31 DİLAY YILAR HAKAN 03- AMASYA
32 AHMETCAN YILDIZ SAYGIN 03- AMASYA
33 MERYEM NİSA ERKOÇ HARUN  04-ANKARA
34 KÜBRA NUR ATASOY GÖNÜL 04-ANKARA
35 KAZIM GÜNDOĞDU FİKRET  04-ANKARA
36 ESRA MERCAN AHMET EMİN 06-ARTVİN
37 MEHMET GÜNGÖR AHMET 06-ARTVİN
38 MELİSA CAN ERDOĞAN  06-ARTVİN
39 GAMZE KUL HÜSEYİN 07- BALIKESİR
40 CANSEL UÇMAK BÜLENT 07- BALIKESİR
41 OLCAY ÖRS MUSTAFA 07- BALIKESİR
42 MERVE AKGÜN AHMET 07- BALIKESİR
43 ÖZLEM ORAL MUSTAFA 07- BALIKESİR
44 MELİHA ABLAK SEZGİN 07- BALIKESİR
45 SERRA ERGÜVEN İSMAİL 07- BALIKESİR
46 SERDAR GÜRTEKİN MUHTEREM 07- BALIKESİR
47 SÜMEYYE SIKICI HÜSEYİN 07- BALIKESİR
48 ALPEREN BALCI AHMET 07- BALIKESİR
49 BERKAY KÖSEOĞLU METİN 07- BALIKESİR
50 FİKRET GÖRKEM TAŞÇI HASBİ 07- BALIKESİR
51 FURKAN TÜTÜNCÜ NEVZAT 07- BALIKESİR
52 ABDÜSSAMET TEMÜRLENK RECEP 07- BALIKESİR
53 FATMA HİLAL KOTAN ÖMER 07- BALIKESİR
54 MERVE GÜLER MESUT 08-BOLU
55 ZAHİDE NUR BİLİR REMZİ 08-BOLU
56 YASEMİN NUR GÜRBÜZ SERPİL CERLET  08-BOLU
57 ZAHİDE BAL ALİ 09-BURSA
58 MUHAMMET ÜMİT DEMİR MAHMUT 09-BURSA
59 GÜL ŞEYDA TEKKOYUN ARİF 10-ÇANAKKALE
60 DUYGU İSLİKAYE İSMAİL 11-DENİZLİ
61 KÜBRA ER VAHİT 12-ELAZIĞ
62 HAVVA GÜLSÜM TAŞKIN TURGUT 12-ELAZIĞ
63 SÜMEYYA ŞAHİN BEDRETTİN 12-ELAZIĞ
64 MERVE ALTUNTAŞ KADİR  12-ELAZIĞ
65 ASENA NURŞAH EREN NAMIK KEMAL B.  12-ELAZIĞ
66 EYYÜP ENSAR ÇAM NİHAT  12-ELAZIĞ
67 ZEYNEP DEMİREL AHMET NURTAÇ 12-ELAZIĞ
68 ESMA TAŞ MUSTAFA 12-ELAZIĞ
69 MUHAMMED SELİM TOKGÖZLÜ VAKKAS  12-ELAZIĞ
70 HATİCE ŞİMŞEK SÜLEYMAN 14-ESKİŞEHİR
71 BETÜL BÖLÜKBAŞ CEMAL 15-GİRESUN
72 NİSA EMEKSİZ ENGİN 15-GİRESUN
73 BETÜL YILMAZ MUSTAFA 15-GİRESUN
74 SEVDENUR GÜMÜŞ İZZETTİN 15-GİRESUN
75 MEHMET FARUK ŞENGÜL İSMAİL HAKKI 15-GİRESUN
76 DAMLA BİÇER FATMA 15-GİRESUN
77 AHMET CEYHUN ZERE ÖMER 15-GİRESUN
78 ZEYNEP ÖZTÜRK MEHMET 15-GİRESUN
79 BEYZANUR AKAR MURAT 15-GİRESUN
80 HASAN SARI ÜRÜŞAN 15-GİRESUN
81 DİLARA MEHEL MUAMMER 15-GİRESUN
82 ÖZGE NUR BURAK SABİHA 15-GİRESUN
83 AHMED TURAB AKDUMAN KENAN 16 -ISPARTA
84 İDİL  MALGIR GÜLTEKİN 16 -ISPARTA
85 MERVE KÜÇÜKDURAN ŞENOL 16 -ISPARTA
86 MERYEM NURSEL SEFERBEY DANYAL 16 -ISPARTA
87 SELİM GÜRÇETİN KEMAL 16 -ISPARTA
88 ALİ SAİM GÖKKAYA ORDU  19- KAHRAMANMARAŞ
89 FATMA BETÜL ULUPINAR ERHAN 20-KASTAMONU
90 OĞUZ BERK ŞAHİN ORHAN 20-KASTAMONU
91 EFEKAN ÇETİNEL CAHİT 20-KASTAMONU
92 DİCLE KARADUMAN DOĞANAY 20-KASTAMONU
93 MUSTAFA AYDIN ABDURRAHMAN 20-KASTAMONU
94 TUĞÇE AÇIKGÖZ AYNUR 20-KASTAMONU
95 MERVE TURGUT EROL  20-KASTAMONU
96 NURETTİN TALHA KOÇ MEHMET  20-KASTAMONU
97 ALEYNA AKIN ÖZLEM ÇATAL 20-KASTAMONU
98 HÜSEYİN ADALI İSMAİL 20-KASTAMONU
99 İLKER  KAYIM TAHSİN 20-KASTAMONU
100 GÖRKEM ÇETİN HAYRİ 20-KASTAMONU
101 ŞEYDA SAĞLAM AHMET 20-KASTAMONU
102 SERDAR  KARAALİ İBRAHİM 20-KASTAMONU
103 SEVGİ ÇELİK HASAN 20-KASTAMONU
104 SERKAN SERTKALE ADEM 20-KASTAMONU
105 SİNAN  ÖZCAN TACETTİN 20-KASTAMONU
106 BAŞAK DİKMEN MURAT  20-KASTAMONU
107 BAYRAM KAĞAN ÇALIŞKAN KESKİN 21-KAYSERİ 
108 EZGİ YILDIRIM FEVZİ 21-KAYSERİ 
109 NURŞEN ASLAN ALİ 21-KAYSERİ 
110 SENA KARABÖRKLÜ SEVAL 21-KAYSERİ 
111 ALİ EMRE BULUT ÖMER FARUK 21-KAYSERİ 
112 AYÇA BEGÜM GÜNDÜZ REFİK 21-KAYSERİ 
113 FEYZA NUR YEŞİLYAPRAK CEMAL 21-KAYSERİ 
114 TARIK KARABULUT KUDDUSİ 21-KAYSERİ 
115 DİLBER KOÇ RUKİYE 21-KAYSERİ 
116 GÖKÇE YILDIZ HASAN SEFA 24-MERSİN
117 HİLAL GÜLSENA NUR AKKUŞ DURMUŞ BİLAL 24-MERSİN
118 SÜMEYYE TAŞ AHMET 24-MERSİN
119 FATMA GÜLCÜ HALUK 24-MERSİN
120 AYŞE BASTUNLU MUHAMMET 24-MERSİN
121 AYŞEGÜL KIR ALİ 24-MERSİN
122 MENEKŞE BAR ŞUAYİP 24-MERSİN
123 HÜSNİYE DEMİREL MUSTAFA 24-MERSİN
124 CENNET GİZEM KARATAŞ AYTEN 24-MERSİN
125 AYŞENUR GÜR LÜTFİ 24-MERSİN
126 SÜLEYMAN YILMAZ YÜKSEL 24-MERSİN
127 CEMRE KARATİKEN MAHMUT 24-MERSİN
128 FATMA BETÜL YEL HALİL 24-MERSİN
129 HİLAL ŞENOL HALİL 24-MERSİN
130 RABİA ÇINAR AHMET 24-MERSİN
131 AYŞE ÜTÜK ŞAHİN 24-MERSİN
132 BURAK ÖZBİLGEZ KAMİL 24-MERSİN
133 ÇAĞDAŞ YEKTA ALICI AHMET TURAN 24-MERSİN
134 BETÜL ÇELEBİ NEBİ  24-MERSİN
135 FATMA CEREN TOPLAR ALİ 24-MERSİN
136 KARDELEN SARIASLAN AHMET 24-MERSİN
137 ÖZGE ÖZER ZAFER KENAN  24-MERSİN
138 HATİCE BUSE SARI RAMAZAN  24-MERSİN
139 ESMANUR BEKTAŞ BAHATTİN  24-MERSİN
140 TOLGA BAYRAK SİNAN 27-TRABZON
141 AHMET FAZIL REİS YUSUF 27-TRABZON
142 KÜBRA NUR KISACIK HALİL 25-MUGLA
143 BELGÜZAR GEDİKÇİ YÜKSEL 28-ZONGULDAK
144 RUMEYSA GÖKALP BİROL 28-ZONGULDAK
145 AYŞEGÜL KALKAN MEHMET 28-ZONGULDAK
146 YAREN BIYIKLI ORHAN 28-ZONGULDAK
147 ŞEYMA NUR TOKSÖZ OLGUN 28-ZONGULDAK
148 GAYE AYTEPE GÜLCAN 28-ZONGULDAK
149 ESMA GAMZE GÖKALP EROL  28-ZONGULDAK
150 SEDA İLAYDA ÇELEN İSA  28-ZONGULDAK
151 CEM SİNAN GÖKTAŞ MEHMET  28-ZONGULDAK
152 ELİF ALTUNTEPE SELAHATTİN 28-ZONGULDAK
153 RABİA ÇAKIR NAZİF  28-ZONGULDAK